Hlavná stanica 1376/1, Ružomberok +421 915 778 954

Viaco nás

Reštaurácia Mariett

Nie sme staničná reštaurácia, ale reštaurácia na stanici…

Reštaurácia Mariett v Ružomberku ponúka chutné jedlá z kvalitných surovín už od roku 1996. Od tej doby sa snažíme robiť maximum preto, aby vám u nás chutilo. Reštaurácia Mariett je rozdelená na dve časti s obsluhou a bez obsluhy. U nás si môžete vždy vyberať z bohatej ponuky tradičných slovenských a medzinárodných jedál.

 

Čo ponúkame?

V reštaurácii Mariett si môžete vybrať jedlá z denného menu alebo týždenného menu, v ktorom vždy nájdete svoje obľubené jedlá. Okrem toho ponúkame raňajkové jedlá, polievky, jedlá z hydiny, jedlá z bravčového mäsa, jedlá z rýb, bezmäsité jedlá, dezerty a rôzne nápoje.

Ďalšieslužby

Raňajky ponúkame už od 7.00 hod. Môžete si vyberať z bohatej ponuky jedál ako napr.: domáce šaláty, obložené chlebíčky, bagety a rožky, ruské vajcia, rôzne druhy omeliet a praženíc, pečené klobásy a bôčik, desiatové polievky a iné.

Denné menu ponúkame už od 9.00 hod. a môžete si vyberať z našej domácej kuchyne a taktiež ponúkame našu domácu žemlovú knedľu. Objednávky chlebíčkov a knedlí na čísle 0915 778 954

0
Rokov na trhu
0
Reštauračné zariadenia
0
Obslúžených zákazníkov
0
Polievky v dennom menu
0
Jedál v dennom menu